ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty
realizowane poza formułą ZIT”
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU Elektronik w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Obsługa programu Auto Cad
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
09.09.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
11.09.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
13.09.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
17.09.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
19.09.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
23.09.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
25.09.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
27.09.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
01.10.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
03.10.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
07.10.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
09.10.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
11.10.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
15.10.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
17.10.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
21.10.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
23.10.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
25.10.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: PBO w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Obsługa programu Auto Cad
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
10.09.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
12.09.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
16.09.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
18.09.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
20.09.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
24.09.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
26.09.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
30.09.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
02.10.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
04.10.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
08.10.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
10.10.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
14.10.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
16.10.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
18.10.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
22.10.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
24.10.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
28.10.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: ZST w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Eksploatacja urządzeń elektrycznych „E” do 1 kV
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
11.09.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
13.09.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
17.09.2019r wtorek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
19.09.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
23.09.2019 r. poniedziałek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
25.09.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
27.09.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
30.09.2019 r. poniedziałek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
02.10.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
04.10.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
08.10.2019 r. wtorek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
10.10.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU Elektronik w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Eksploatacja urządzeń elektrycznych „E” do 1 kV
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
11.09.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
12.09.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
16.09.2019 r. poniedziałek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
18.09.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
20.09.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
24.09.2019 r. wtorek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
26.09.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
01.10.2019 r. wtorek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
03.10.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
07.10.2019 r. poniedziałek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
09.10.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
11.10.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU Budowlanka w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Spawanie TIG
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
10.09.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
12.09.2019 r. czwartek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
16.09.2019 r. poniedziałek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
18.09.2019 r. środa |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
20.09.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
23.09.2019 r. poniedziałek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
24.09.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
25.09.2019 r. środa |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
27.09.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
01.10.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
03.10.2019 r. czwartek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
05.10.2019 r. sobota |
09:00 ÷ 14:45 |
7 |
07.10.2019 r. poniedziałek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
09.10.2019 r. środa |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
11.10.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
15.10.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
17.10.2019 r. czwartek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
19.10.2019 r. sobota |
09:00 ÷ 14:45 |
7 |
21.10.2019 r. poniedziałek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
23.10.2019 r. środa |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
25.10.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
29.10.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
31.10.2019 r. czwartek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
06.11.2019 r. środa |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
08.11.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
15.11.2019 r. piątek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
16.11.2019 r. sobota |
09:00 ÷ 14:45 |
7 |
18.11.2019 r. poniedziałek |
16:00 ÷ 20:05 |
5 |
19.11.2019 r. wtorek |
16:00 ÷ 19:15 |
4 |