ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty
realizowane poza formułą ZIT”
Nazwa szkoły/ jednostka: Lubuska Akademia Rzemiosła w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Poznanie i wykorzystanie programów komputerowych (PC BIZNES –STREAM SOFT)
Miejsce realizacji zajęć: Lubuska Akademia Rzemiosła, ul. Reja 9, Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
08.02.2019 (piątek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
09.02.2019 (sobota) |
08:00 – 12:00 |
4 |
10.02.2019 (niedziela) |
08:00 – 12:00 |
4 |
15.02.2019 (piątek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
16.02.2019 (sobota) |
08:00 – 12:00 |
4 |
17.02.2019 (niedziela) |
08:00 – 12:00 |
4 |
Nazwa szkoły/ jednostka: Lubuska Akademia Rzemiosła w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Język obcy zawodowy – język angielski
Miejsce realizacji zajęć: Lubuska Akademia Rzemiosła, ul. Reja 9, Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
06.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |
07.02.2019 (czwartek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
08.02.2019 (piątek) |
16:00 – 18:00 |
2 |
09.02.2019 (sobota) |
12:00 – 14:00 |
2 |
10.02.2019 (niedziela) |
12:00 – 14:00 |
2 |
11.02.2019 (poniedziałek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
12.02.2019 (wtorek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
13.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |
14.02.2019 (czwartek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
15.02.2019 (piątek) |
16:00 – 18:00 |
2 |
16.02.2019 (sobota) |
12:00 – 14:00 |
2 |
17.02.2019 (niedziela) |
12:00 – 14:00 |
2 |
18.02.2019 (poniedziałek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
19.02.2019 (wtorek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
20.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |
Nazwa szkoły/ jednostka: Lubuska Akademia Rzemiosła w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Język obcy zawodowy – język niemiecki
Miejsce realizacji zajęć: Lubuska Akademia Rzemiosła, ul. Reja 9, Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
06.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |
07.02.2019 (czwartek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
08.02.2019 (piątek) |
16:00 – 18:00 |
2 |
09.02.2019 (sobota) |
12:00 – 14:00 |
2 |
10.02.2019 (niedziela) |
12:00 – 14:00 |
2 |
11.02.2019 (poniedziałek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
12.02.2019 (wtorek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
13.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |
14.02.2019 (czwartek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
15.02.2019 (piątek) |
16:00 – 18:00 |
2 |
16.02.2019 (sobota) |
12:00 – 14:00 |
2 |
17.02.2019 (niedziela) |
12:00 – 14:00 |
2 |
18.02.2019 (poniedziałek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
19.02.2019 (wtorek) |
18:00 – 20:00 |
2 |
20.02.2019 (środa) |
18:00 – 20:00 |
2 |