Jarmark Św. Antoniego w Przylepie By Maciej D|2026-06-02T13:55:44+02:002 czerwca, 2026|Aktualności| W sobotę, 13 czerwca, w godz. 13.00 – 1.00, w parku przy ul. Przylep – Kolejowa odbędzie się Jarmark Św. Antoniego. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach realizacji zadań z Budżetu Obywatelskiego. Na mieszkańców będzie czekać szereg atrakcji!