Fot. Materiały KTBS / Patio będzie miejscem na relaks i integrację z rówieśnikami

Czas na zmiany przy Zespole Edukacyjnym nr 10 przy ul. Energetyków. Będzie ładnie i z pomysłem! Miejska spółka Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego prowadzi przebudowę przestrzeni zewnętrznej przy szkole.

W planach jest nowoczesne, tętniące życiem patio, idealne miejsce na relaks, integrację z rówieśnikami i łapanie oddechu między lekcjami. To ma być przestrzeń przyjazna dla młodych Zielonogórzan. W strefie rozrywki znajdą się między innymi popularne piłkarzyki, w strefie ruchu – kosz do gry, idealny na szybki meczyk w trakcie przerwy. Z kolei strefa relaksu, to wygodne miejsca do siedzenia, rozmów z przyjaciółmi i naładowania akumulatorów dobrą energią.

Inwestor, KTBS informuje, że wokół szkoły mogą pojawić się drobne utrudnienia. Uczniowie, rodzice i goście odwiedzający placówkę proszeni są o wyrozumiałość.

(rk)