Nowa siedziba biblioteki lekarskiej. „Ważny element budowy miasta akademickiego”
Oddział Terenowy Głównej Biblioteki Lekarskiej oficjalnie otworzył nową siedzibę przy ul. Jedności 65. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele ministerstwa, samorządu, uczelni oraz środowiska medycznego. – Zielona Góra jest największym miastem województwa i rozwija swoje aspiracje [...]

