40 lat Pozytywki – kolejne pokolenia odkrywały tu świat

By |2026-05-20T11:59:08+02:0020 maja, 2026|Aktualności, Czas Zielonej Góry|

Jubileusz 40-lecia Miejskiego Przedszkola nr 37 "Pozytywka" to wyjątkowe święto pełne wzruszeń, wspomnień i radości. - Przez cztery dekady „Pozytywka” była miejscem, w którym kolejne pokolenia najmłodszych odkrywały świat, rozwijały talenty i budowały pierwsze [...]