Kolorowe stoiska, animacje, gry, konkursy i tłumy rodzin – tak wyglądał Dzień Dziecka na zielonogórskim deptaku. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Zlot Superbohaterów” i zamieniła centrum miasta w wielką strefę zabawy dla najmłodszych.

W wydarzeniu uczestniczył również prezydent Zielonej Góry Marcin Pabierowski, który z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka złożył najmłodszym mieszkańcom życzenia. – Życzę wszystkim dzieciom, aby każdy dzień był pełen radości, ciekawych odkryć i powodów do uśmiechu. Nie traćcie swojej wyobraźni, odwagi i wiary w to, że możecie zmieniać świat na lepsze – podkreślał prezydent.

(md)

Fot. Władysław Czulak