Już 1 czerwca startuje główna rywalizacja o Puchar „Rowerowej Stolicy Polski”. Przez cały czerwiec mieszkańcy Zielonej Góry będą zbierać kilometry za pomocą aplikacji „Aktywne Miasta”, wspierając nasze miasto w walce o zwycięstwo.

Dla najbardziej aktywnych cyklistów Prezydent Miasta Zielona Góra przygotował wyjątkowe nagrody! Do wygrania są m.in. karty podarunkowe o wartości do 1500 zł w kategoriach indywidualnych, nagrody finansowe dla jednostek oświaty (nawet 10 000 zł), a także nagrody dla grup i oficjalne gadżety Rowerowej Zielonej Góry. Przewidziano również wewnętrzną rywalizację dla pracowników Urzędu Miasta!

Regulamin Rower Stolicy Polski 2026

Fot. UM Zielona Góra