Spotkanie prezydenta z sołtysami. “Miasto mamy jedno”
Pierwsze w tym roku spotkanie z zielonogórskimi sołtysami odbyło się wczoraj w urzędzie miasta. - Cieszę się, że frekwencja i zaangażowanie jak zawsze dopisały - podkreśla prezydent Marcin Pabierowski. W merytorycznej dyskusji prezydenta wspierał [...]

