Fot. Władysław Czulak
Sobota to ostatni dzień wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, czyli Dni Otwartych Piwnic Winiarskich. Warto wyjść z domu i poczuć magię zielonogórskich podziemi!
Wbrew wcześniejszym prognozom, pogoda w sobotę ma być idealna, a piwnice będą otwarte co najmniej do godz. 22. Zielonogórzanie i goście spotkają w nich winiarzy z 45 lubuskich winnic. W programie również wiele wydarzeń towarzyszących, m.in. kameralne koncerty w piwnicach albo tuż przy nich.
O godz. 21:30 na deptaku przy ratuszu (od strony ul. Pod Filarami), na zakończenie Dni Otwartych Piwnic Winiarskich, wystąpi teatr ognia Karmazyn Fireshow.
Zobaczcie na zdjęciach, jak do tej pory wyglądało świętowanie w zielonogórskich piwnicach.
(szp)


















