Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu i tworzenia statystyk. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Plików Cookies
x
Urząd Miasta Zielona Góra Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta Zielona Góra
ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
e-mail:

tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
Newsletter
Uruchom Czytanie Strony
sobota, 18 listopada 2017 r.

Organizacje pozarządowe

Dodano: 2017-05-24 Autor: Monika Zapotoczna

 

IX TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

 

XXIII SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN

 

26 maja – 1 czerwca 2017 r.

KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ TURNIEJOWYCH

Nazwa miasta: Miasto Zielona Góra

Data
imprezy

Nazwa imprezy

Organizator imprezy
(telefon kontaktowy do organizatora)

Miejsce przeprowadzenia imprezy

Godzina

 

26.05

„ Bieg Zwycięstwa”

ZE nr 8 w Zielonej Górze

Z.G./Zawada

11-13

 

28.05

„Mini Basket Cup” eliminacje

ZE nr 8 w Zielonej Górze

Kompleks boisk Orlik Z.G./Zawada

10-14

 

02.06

„Mini Basket Cup” Finał

Festyn Sportowo-Rodzinny

ZE nr 8 w Zielonej Górze

Kompleks boisk Orlik Z.G./Zawada

16:30-18:00

 

02.06

„Turniej piłki nożnej”

Festyn Sportowo-Rodzinny

ZE nr 8 w Zielonej Górze

Kompleks boisk Orlik Z.G./Zawada

16:30-18:00

 

26.05.

„Turniej sportowy przedszkolaków”

Miejskie Przedszkole nr 21 w Zielonej Górze

 

Ogród przedszkolny

9.30.-11.00.

 

29.05.

„Popołudnia z rodziną”

Gry i zabawy zespołowe z elementami współzawodnictwa

Nauczycielki

Miejskiego Przedszkola nr 21 w Zielonej Górze

Ogród przedszkolny

15.30.-18.00.

 

31.05.

„Piknik w Drzonowie”

Konkursy sportowe; zabawy zręcznościowe

Nauczycielki i Rada Rodziców przy Miejskim Przedszkolu nr 21 w Zielonej Górze

 

Muzeum Wojska polskiego w Drzonowie

9.00.-13.00.

01-06

 

„Szybciej, dalej, lepiej….”

 

Kl.0 - III

Alicja Kościesza

 

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze, ul.Moniuszki 19

11.10

 

 

31-05

 

„Piknikowy turniej piłki nożnej”

 

Kl.IV - VI

Agnieszka Głdyszak

 

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze, ul.Moniuszki 19

10.00

 

 

 

26.05.

 

Turniej klas II LO

M.Modrzyk

 

Boisko ORLIK

10:30

26.05.

 

Turniej klas I LO

L.Kutnik

 

Boisko ORLIK

11:50

1.06.

 

Turniej  Piłki Nożnej Klas Gimnazjalnych

A.Jakubiak

 

Boisko ORLIK

9:00

 

01.06.

 

Polsko- niemieckie rozgrywki  w piłce  nożnej

 

Oskar Żuber

Anna Bykowska

 

 

Boisko szkolne przy Zespole Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze

 

Od 9.00do 12.00

 

 

27.05.

Festyn osiedlowy

Miejskie Przedszkole nr 39 „Słoneczko”

 

Zielona Góra, ul. Lisia 51A (plac przedszkolny)

15.00 – 18.00

01.06.

 

Dzień Dziecka na sportowo

Miejskie Przedszkole nr 39 „Słoneczko”

 

Racula, Gospodarstwo agroturystyczne

9.30 – 13.30

 

28.05.

„Urodziny na sportowo”

Marzena Onufrowicz

 

ZE nr 3,

sala gimnastyczna

 

 

16.00 – 19.00

 

02.06.

„Festyn rodzinny”

Nauczyciele i obsługa Zespołu Edukacyjnego nr 3

ZE nr 3, os Pomorskie 13, Zielona Góra

16.00 – 20.00

 

01.06.

 

Turniej sportowy „Zdrowe Ekoludki”

Miejskie Przedszkole Nr 22                                                               „Kraina Ekoludków” w Zielonej Górze

 

Plac zabaw

Miejskiego Przedszkola Nr 22 „Kraina Ekoludków” w Zielonej Górze

ul. Porzeczkowa 34

9:30

 

24.05.

 

Rajd rowerowy

Nauczyciele wf SP 22: I. Zielińska, R. Kaczmarek, I. Kutnik

Piastowskie Wzgórza

15.30

24, 26.05.

Warsztaty sportowe z Zielonogórskim Klubem Rugby „Dragons” dla kl. IV-VI

Nauczyciele wf SP 22: I. Zielińska, R. Kaczmarek, I. Kutnik

Boisko Orlik

8.00-9.40

 

26.05.

II Turniej Szkolnej Ligi Rugby TAG

Nauczyciele wf SP 22: I. Zielińska, R. Kaczmarek, I. Kutnik

Boisko Orlik

9.00-12.00

 

30.05.

Mistrzostwa SP nr 22 uczniów kl. I-VI w pływaniu

Nauczyciele wf SP 22: I. Zielińska, R. Kaczmarek, I. Kutnik

Pływalnia szkolna SP 22

8.00-13.00

 

31.05.

Otwarty Turniej Badmintona dla dzieci z kl. II-III, IV-VI

 

Nauczyciele wf SP 22: I. Zielińska, R. Kaczmarek, I. Kutnik

Szkolna sala gimnastyczna

9.00-12.00

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

« powrót
Załączniki